Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Par mums


Latgales medicīnas centrs ir dibināts 2015.gadā kā privātā ārstniecības iestāde Daugavpilī.

Latgales medicīnas centra pakalpojumos ietilpst speciālistu konsultācijas, slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse. Mūsu ārstu komanda sniedz dažāda profila konsultācijas, tai skaitā sieviešu konsultāciju. Sieviešu konsultācijas kabinets ir aprīkots ar modernu ultraskaņas aparatūru, kas nodrošina nepieciešamās diagnostiskās informācijas ieguvi jau vizītes laikā. Jūsu ērtībām pieņemšanas laikā ir iespējams veikt dažāda veida ekspress diagnostiku, piemēram urīna ekspress analīzi vai glikozes noteikšanas testu, elektrokardiogammu, augļa sirds toņu pierakstu (kardiotokogrāfiju).

Radiologi un USG speciālisti veic roku un kāju artēriju doplerogrāfiju, vairogdziedzera ultrasonogrāfiju, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfiju, ginekoloģisko un grūtnieču ultrasonogrāfiju.

Strādājošie pie mums ķirurgi konsultēs vispārējās ķirurģijas jautājumos, ka arī var saņemt rokas ķirurga, plastikas ķirurga, mikroķirurga, onkoķirurga un flebologa konsultācijas. Mūsu speciālists fleboloģijā sniegs palīdzību kāju vēnu slīmību gadījumos, veiks vēnu diagnostiku un palīdzēs jums kompresijas veļas izvēlē. Rokas ķirurgs konsultēs dipitrēna slimības, karpāla kanāla sindroma, kubitāla tuneļa sindroma, osteoartrīta, reimatoīda artrīta, plaukstas locītavu artrožu un tendinītu gadījumos.
 


Mēs priecāsimies sniegt jums palīdzību ātri, konfidenciāli un kvalitatīvi!
 

Atsauksmes

Jūsu viedoklis mums ir svarīgs!
Uzrakstiet savu atsauksmi vai uzdodied jautajumu.

Izvēleties konsultācijas veidu

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!