Rīgas iela 20, Daugavpils, LV-5401, Latvija
(+371) 25 25 10 10

Skaistums un estētiska medicīna

Estētiskā medicīna ir nozare, kas risina cilvēka ārējā izskata problēmas. Mūsdienās runā ne tikai par kosmetoloģiju, estētisko dermatoloģiju, bet arī par estētisko ginekoloģiju. Ir ļoti daudz metožu, ko pielieto estētiskajā medicīnā, sākot no salīdzinoši vienkāršām kosmetoloģiskām procedūrām un injekcijām, līdz pat visai sarežģītām plastiskajām operācijām.

Tagad medicīna piedāvā īstenot cilvēku sapni par skaistu ārieni un jauneklīgu izskatu pēc iespējas ilgāk, un cilvēkiem tas ir svarīgi, lai justos par sevi pārliecināti un pievilcīgi. Pastāv arī ar novecošanās procesu nesaistītas dažādas iedzimtas vai iegūtas problēmas, ko palīdz risināt estētiskā medicīna, piemēram, rētu, dažādu ādas veidojumu likvidēšana, ausu, deguna formas korekcija u.c.

Latgales medicīnas centrs piedāvā sekojošas estētiskās medicīnas pakalpojumus:
  • Speciālistu konsultācijas un ārstēšana (dermatologs, plastikas ķirurgs, vispārējs ķirurgs, tehniskais ortopēds, flebologs u.c.)
  • Dažādu ādas veidojumu un rētu likvidēšana
  • Estētiskās injekcijas sejas, ķermeņa un ginekoloģisko problēmu risināšanai
  • Pēdu deformāciju koriģēšana 

Mūsdienās skaistuma korekcijas nav nekāds retums. Arvien vairāk sieviešu un arī vīriešu izvēlas veikt kādu estētiskās medicīnas piedāvāto pakalpojumu, jo – tas, kurš ir apmierināts pats ar savu izskatu, izstaro pozitīvas emocijas un tādējādi atstāj patīkamu iespaidu arī uz apkārtējiem. 


Izvēleties konsultācijas veidu

Pieraksties jaunumiem
un saņem aktuālas ziņas!